EDUVES LMS

ÖZELLİKLER

Kullanıcı Yönetimi

Platformda çeşitli yetkilerde kullanıcılar oluşturup, yönetebilirsiniz. Mevcut kullanıcılarınızı ister LDAP ile ister Excel,CSV formatında içe aktarabilirsiniz.

Markalama ve Özelleştirme

Kendi logonuzu ve markanızı markalayın. Özel alan adınızı seçin. Her bir kitle için giriş sayfasını, düzeni ve gezinmeyi özelleştirin

Sertifikalar

Sertifikalar için son kullanma tarihlerini belirleyin, yenilemeleri yönetin. Kurs durumuna göre sertifika ataması yapın, bastırılabilir sertifikalar oluşturun

MOOC (Kitlesel çevrimiçi açık kurs)

Eduves LMS MOOC ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen bir platformdur. Kitlesel çevrimiçi açık kurs (MOOC) ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen ücretsiz çevrimiçi bir kurslar oluşturabilir ve bilgisayarı ile internet bağlantısı olan herkese açık eğitimler sunabilirsiniz

Video Konferans

Eduves LMS, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan video konferans yazılımlarıyla birlikte çalışır.

AdobeConnect, Perculus, Onsyns, GotoMeeting, Teleskill, Skype For Business ve Big Blue Button ile uyumlu çalışmaktadır.

e-Sınav

Eduves LMS e-sınav modulu ile sınava özel sorular hazırlayabilir veya her sınav için soru bankasından toplu soru çekebilirsiniz.

Sınav içerisinde Çoklu Seçenek, Klasik Yazılı, Eşleştirme, Boşluk Doldurma, Yanlış kelimeyi Bulma vb bir çok soru tipi vardır.

E-Ticaret Özelliği

E-öğrenme sistemi içerisinde yer alan E-ticaret Uygulamamızla kurslarınızı müşterilerinize satabilirsiniz.

Entegrasyon API

Eduves LMS,  API  desteği ile üçüncü taraf yazılımlarla uyumlu çalışır. Ayrıca dünyada en çok kullanılan WordPress, Jooomla gibi CMS’ler ile uyumludur.

Zengin Kurs İçerik Modulleri

Eduves LMS zengin içerik ekleme özelliklerine sahiptir. Scorm 1.2 ve 2004, xAPI (tincan api), Sözlük, Anket, Video, Forum, Wiki…

Etiketler

Çevrimiçi kurslarınızı daha iyi düzenlemek ve yönetmek için kurslara atanan etiketler oluşturun.

Bildirim

Kullanıcılarınızı belirli etkinlikler hakkında bilgilendirmek için otomatik bildirim sistemimizi kullanın.Böylece katılımcı eğitimiyle alakalı durumlarından her zaman haberdar olurlar.

Kullanıcı Yetkilendirme

Platform üzerindeki belirli yönetim işlemleri için profiller oluşturarak LMS yönetiminizi düzenleyin ve yönetim görevlerini  paylaştırın.

Kurs Katalog Özelliği

Kullanıcıların kendi kurs kataloğunuz aracılığıyla kurslara göz atmalarına ve bunlara abone olmalarına izin verin

Özel Alan Adı (domain)

alanadı.eduves.com LMS erişim adresini özelleştirin. Eduves LMS kurumsal müşterilerinin kendi alan adını özelleştirmesini sağlar.

Kayıt Kuralları

Belirlediğiniz kurallara göre kurs kaydı için otomatik politikalar oluşturun.(Örneğin her yeni kayıt olan katılımcıya, belirlenen kursu otomatik atanması gibi)

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın !

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves LMS’i önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!